Jezioro Garda Wypożyczalnia rowerów

Na miejscu współpracujemy z wieloma wypożyczalniami. Są to sprawdzone przez nas miejsca, z najlepszym sprzętem i cenami.
Każdy rower jest NOWY z obecnego sezonu 2020, serwisowany na miejscu.

DO KAŻDEGO ROWERU U NAS OTRZYMUJESZ BEZPŁATNIE - KASK, ZAPIĘCIE, DĘTKĘ, KLUCZE. ROWER DOBIERANY JEST POD TWÓJ WZROST.

Poniżej znajdziesz kilka propozycji rowerów. Oraz ceny wynajmu - przy dłuższym wynajmie (>3 dni) ceny są indywidualnie ustalane.

Istnieje możliwość dostarczenia rowerów na Twój adres.
Rower miejski

Najbardziej popularny i wybierany rower dla każdego. 

Idealny do zwiedzania regionu i krótkich codziennych tras. Aluminiowa rama, różne kolory (również z koszyczkiem).
Cena 15 euro /doba

MTB 

Typowy rower MTB - idealny do górskich wycieczek na bezdrożach. Doskonały wybór dla każdego kto ma ochotę wyruszyć o własnych siłach nóg w pobliskie trasy rowerowe na Monte Baldo lub w góry Bresciano.

Cena 25 euro /doba

GRAVEL

W 2020 roku już chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tego roweru. 

To kompromis pomiędzy rowerem szosowym i MTB. Idealnie nadaje się dla osób lekko zaawansowanych do eksplorowania pobliskich lekkich gór, terenów i regionu. Karbonowa rama, hydraulika. 
Cena 30 euro /doba

E - bike miejski

Idealny rower dla każdego na dłuższe wycieczki w regionie. Duży zasięg baterii, zapędzany silnikiem 

Bosch Active Plus
Cena 30 euro /doba


E-bike MTB

Rower dla bardziej zaawansowanych. Chcących zjechać z trasy, podjechać w górę. Zasilany potężną baterią 500 Wh. Dającą możliwość przejechania nawet 180 km na jednym ładowaniu. 
Silnik Bosch Performance CX Gen4

Cena 45 euro /doba

wybrane miejsca

Rowery które proponujemy to sprawdzony sprzęt z najlepszych wypożyczalni w regionie. To tez najlepsze ceny i bezpłatne wyposażenie (kask, oświetlenie, dętki, klucze, zapięcie). W wielu sytuacjach możliwy jest odbiór roweru już dzień wcześniej - czyli dla spragnionych masz nocne jeżdżenie gratis. 

Trasy rowerowe

Wynajmując od nas rower, otrzymasz wsparcie przy planowaniu tras rowerowych i propozycję indywidualnych wycieczek w regionie całego Jeziora Garda. Sprawdź nasze doświadczenia.

Cena

Oferowane przez nas rowery to najlepsza jakość i cena. Jestem prawie przekonany że proponowana cena i ilość usług, dodatków, które otrzymujesz to najlepszy wybór. Jeśli znajdziesz coś taniej, koniecznie daj nam znać. 

Specjalne życzenia

A może chcesz pojeździć kultowym Włoskim Colnago lub Bianchi. Tandem albo rodzinna riksza. Sami jeździmy rowerami i wiemy jak ważny jest ten sprzęt. 

Jeśli interesuje Cię inny rower niż te powyżej, przyczepki dla dziecka, foteliki. Napisz do nas. Znajdziemy je dla Ciebie.Rezerwacje, kontakt

 
Nas znajdziesz w 

Desenzano del Garda

 
e - mail
 
Telefon