Rezerwacja

jeśli zainteresowała Cię któraś z wycieczek napisz do nas

Zasady rezerwacji

Nie jesteśmy biurem podróży. Pośredniczymy i pomagamy w zorganizowaniu Twojego pobytu na który składa się wiele czynników - to przede wszystkim nocleg, rowery, transport, ubezpieczenie itd...

Wszystkie te rzeczy dają nam prezentowaną przy wycieczce wartość / cenę.

Nocleg 

To jeden z kluczowych klocków całego pobytu. Mamy świadomość jak ważna jest to część. Dlatego nasze propozycje zawierają obiekty z basenem i widokiem na jezioro. Z reguły są to samodzielne domki, mieszkania. 

Przed wycieczką w Waszym imieniu dokonamy rezerwacji, proces ten przebiegać będzie zgodnie ze standardami obowiązującymi w danym obiekcie. 

Rower

Czym byłby urlop rowerowy bez roweru. Jeśli więc mamy gdzie spać, czas przygotować narzędzia. To najważniejsze to rower. W naszej propozycji to elektryczne MTB z napędem Bosch rowery marki Conway. Opcjonalnie można zamienić na typowy dobrej klasy rower tradycyjny MTB lub Szosę. 

Podsumowanie

OK. Jeśli mamy te dwa niezbędne składniki, pozostaje:
  • ubezpieczenie, 
  • kolacja, 
  • obiad, 
  • materiały do wycieczek, 
  • transport
To wszystko daje nam prezentowaną w poszczególnym miesiącu cenę. Różnią się one względem siebie ze względu na różnice cen za noclegi. Im wyższy sezon tym cena również. 

Proces rezerwacji

Jeśli już rozumiesz jak to wszystko działa i masz wybrany termin i wycieczkę. Napisz do nas. 

Będziemy potrzebować 20% kwoty na dokonanie niezbędnych rezerwacji na miejscu, i zablokowanie dla Ciebie miejsca. 
Pozostałą kwotę uzupełnisz na miejscu podczas odprawy. 

Rezygnacja z rezerwacji, jeśli z jakichkolwiek powodów będzie musiało to nastąpić -to na tydzień przed otrzymasz pełen zwrot zaliczki, a Twoja rezerwacja zostanie usunięta. W przypadku bliższego terminu pobytu sprawę będziemy rozpatrywali indywidualnie. Uzależnieni jesteśmy tu od opłat, które będziemy musieli ponieść na miejscu, np. fizyczna zaliczka za nocleg lub rowery.