Ceny naszych usług dodatkowychtransfer lotniskowy

I tak dla przykładu, transfer z lotniska Bergamo w zasięgu południowej części jeziora czyli od Saló do Bardolino, za auto i do 6 osób, to koszt 150euro w jedną stronę np z lub na lotnisko. Albo 250 w dwie strony. Czyli to nawet 20euro /osoba za transport od drzwi do drzwi. Bo czekamy na Ciebie na lotnisku, nawet jeśli lot jest opóźniony, odowozimy na kemping, hotel gdzie sobie życzysz, możemy pomóc w meldunku, no i później dowozimy bezpiecznie na czas odlotu.

Możemy obsłużyć każde inne lotnisko w regionie np. Pozostałe dwa a Mialno, Werona lub Bolonia. Dodatkowo region północny jeziora. To wszystko ustalamy indywidualnie, więc pisz lub dzwoń. 


Transport rowerów

Jesli jesteś na miejscu i chciałbyś ruszyć dalej w wycieczkę rowerową i trzeba Cię dowieźć. Albo pojedziesz gdzieś przed siebie i trzeba będzie Cię odebrać. Możemy Ci pomóc. Pierwsze 50km naszego przejazdu i transportu do 4 rowerów i 4 osób wyceniam na 60euro. Jeśli trasa będzie dłuższa, wycenimy Cię indywidualnie. 
 

Indywidualne wycieczki

Indywidualne wycieczki objazdowe lub w góry. Np jeśli nie masz na miejscu auta, a chciałbyś ruszyć w góry, albo do Werony, Madonna della Corona możemy Ci w tym pomóc. Zostaniemy Twoim przewodnikiem i szoderem. Podpowiemy gdzie i co zobaczyć i zawieziemy Cię tam. Tutaj ceny za dzień naszej usługi to ok 100euro. Jeśli więc jesteś zainteresowany pisz śmiało ustalimy szczegóły.